Слюсар-ремонтник

sljusar2

Слюсар-ремонтник – професія дуже розповсюджена.

Слюсар-ремонтник займається монтажем, налагодженням, регулюванням і діагностуванням механізмів. Після виявлення проблеми він проводить ремонт, заміну зламаних деталей, монтаж нових. Поточний профілактичний ремонт передбачає чищення та змащування вузлів і агрегатів, заміну деталей з терміном придатності, що закінчився.

Слюсар-ремонтник  – робітник, що обслуговує техніку на виробництві й у побуті. Предметом його праці можуть ставати різноманітні об’єкти, тому фахівці з ремонту мають досить вузьку спеціалізацію. Ремонтнику необхідно добре розбиратися в тих механізмах, з якими він працює, знати логіку їхнього функціонування і властивості матеріалів, з яких вони виготовлені.

1

Фахівець даного профілю може виконувати поточний, капітальний і плановий ремонт техніки. Поточний ремонт містить у собі заміну деталей, що вийшли з ладу. Капітальний ремонт проводиться тоді, коли поламані чи зношені базові механізми, що спричиняє ушкодження інших деталей і вузлів.

Ця професія дуже поширена та необхідна для будь-яких видів і етапів виробництва, де є техніка, механізми, прилади, агрегати. Це кваліфікований робітник, який обслуговує техніку на підприємствах або вдома, регулює, виконує поточний і терміновий ремонти, проводить прфілактичні заходи.

sljusar

Слюсар повинен:

–   виконувати правила внутрішнього трудового розпорядку;
–   бути уважним до сигналів рухомого транспорту;
–   ходити по тротуарах, доріжках, переходах, спеціально призначених для цього, тримаючись правого боку;
–   не торкатись електрообладнання, клем та електродроту, арматури загального освітлення, не відкривати дверці електрошаф;
–   виконувати тільки ту роботу, яка доручена керівником та за якою він проінструктований;
–   не допускати сторонніх осіб на своє робоче місце;
–   не захаращувати робоче місце;
–   не виконувати вказівки, які суперечать правилам охорони праці;
–   вміти подавати першу медичну допомогу потерпілим від нещасних випадків.

sljuss