Педагогічний колектив

Майстри виробничого навчання та викладачі постійно працюють над підвищенням свого кваліфікаційного рівня, ефективно впроваджують у практику перспективні освітні технології.

Колектив навчального закладу працює над такими проблемами, як удосконалення форм і методів проведення навчальних занять, упровадження методів активного навчання, вдосконалення методики викладання різних предметів, взаємозв’язок загальноосвітньої  і професійної підготовки учнів, розвиток педагогічної та професійної майстерності  педагогічних працівників, їхньої загальної культури.

foto_032
Майстри виробничого навчання

Завдяки новим методам навчання педагогічного колективу, в практику входять нові форми роботи на уроках, як теоретичного, так і виробничого навчання. Спостерігається підвищення активності, самостійності учнів. Викладачі і майстри виробничого навчання переконуються, що інтерактивні форми повинні бути основними в професійному навчання. Вони суттєво різняться від традиційних не лише методикою і технікою, а й високою ефективністю навчального процесу.


Викладачі ліцею

Рисак Алла Володимирівна – викладач математики


Середюк Наталія Володимирівна – викладач спецтехнології в кухарів

IMG_0519
Касіч Наталія Миколаївна – викладач української мови та літератури

Педагогічний колектив ліцею налічує 18 викладачів, 17 майстрів виробничого навчання та 2 вихователя.

Семенюта Світлана Іванівна – викладач спецтехнології у будівельників

Бевза Юлія Володимирівна – викладач бухобліку

Коробенко Катерина Іванівна – викладач географії, біології

Ліцей має сильний інтелектуальний  педагогічний потенціал. На сьогодні в ліцеї здійснюють навчання майбутніх робітників 18 викладачів, серед яких вищу категорію мають 8 чоловік, першу – 3 чол., другу – 2 чол., спеціаліст – 5 чол., педагогічне звання «старший викладач» – 4 чол., два викладачі нагороджені знаком «Відмінник освіти України» та 11 майстрів виробничого навчання, з яких мають педагогічне звання «майстер виробничого навчання  І категорії» –  6 чол. та два майстра виробничого навчання –  знак  «Відмінник освіти України».

Гончар Віра Федотівна – майстер в/н у кухарів

Конопчук Світлана Юріївна – викладач іноземної мови Давиденко Валентина Іванівна – майстер в/н у штукатурів

Значну увагу педагогічним колективом приділено вдосконаленню методичної роботи, в основу якої покладено професійне становлення та розвиток викладача і майстра виробничого навчання як центральних фігур у здійсненні основних принципів навчання і виховання учнівської молоді.

IMG_8458
Гудзевата Оксана Олександрівна – викладач хімії

Дем’яненко Валентина Володимирівна – викладач економіки