“Наші традиції!

 

Соціальний проєкт

«З теплом в душі і з добром в долонях»

Епіграф:  Добро починається з тебе

 

Позитивний життєвий досвід молоді формується та проектується у процесі вирішення конкретних життєвих ситуацій. Реклама яка трапляються на кожному кроці: захворів товариш; немовлята, які залишилися без батьківського піклування; діти з обмеженими можливостями; ветерани і самотні люди літнього віку. Як допомогти? Перелік таких ситуацій безмежний, як і безмежне наше життя. Благодійна проектна діяльність виступає умовою формування відповідних ставлень.

У процесі благодійної діяльності у дітей і молоді формується здатність уявляти себе на місці іншої людини, бачити і вирішувати проблеми, приймати рішення і погоджувати з ними свої дії, утверджуються найкращі людські якості — доброта, милосердя, благочинність.

Одним із важливих аспектів формування позитивного життєвого досвіту виступив соціальний проект «З теплом в душі і добром в долонях». Основна мета проекту – залучення дітей та молоді до благодійництва.

За час дії проєкту здобувачі освіти ДПТНЗ «Рокитнянський професійний ліцей», викладачі, майстри в/н взяли участь у благодійних акціях, надали посильну допомогу дітям, що залишились без батьківського піклування,  дітям із особливими освітніми потребами, піклувалися про людей літнього віку, вшановують пам’ять загиблих воїнів АТО, дбали про екологію.

Соціальний проект опис