Соціальні партнери

ПЕРЕЛІК ПІДПРИЄМСТВ, ОРГАНІЗАЦІЙ І ФІРМ З ЯКИМИ СПІВПРАЦЮЄ НАШ ЗАКЛАД ОСВІТИ

ФОП “Хіцький М.Г.”

ПП “Мікс 2 ”

ФОП “Воловик О.І.”

ФОП “Сосюра В.Ф.”

ФОП “Уманець С.І.”

Багатопрофільне мале ПП “Ольга”

ТОЛВ “УДС”

ТОВ “Агро Укр”

Сільське фермерське господарство “Авангард”

ТОВ “Рокитнянське СПМК-6”

ПП “Славутич”

ПП “Кузня Росич”

ФОП “Шабалтун А.Д.”

ТОВ”Спецмонтажремонт”

СПД ФОП “Теліуз С.В.”

Савинська сільська рада

Синявська сільська рада

ПП “Альтаір”

ФОП ” Говорун А.П.”

БАЗОВІ ПІДПРИЄМСТВА

Рокитнянський професійний ліцей є базою для підготовки спеціалістів для підприємств району. Базовими підприємствами для проходження виробничої практики та подальшого працевлаштування випускників є:

ТОВ “Спецмонтажремонт”підприємство по ремонту та капітальному будівництву об`єктів цивільного та промислового призначення.

Висока якість і культура виробництва, володіння новітніми технологіями будівництва є  візитною карткою підприємства. «Спецмонтажремонт» – надійний партнер, який тримає слово і будує будинки на совість.

МПП “Альтаїр” – виробництво столярних виробів.

Підприємство спеціалізується на виготовленні та монтажу столярних виробів за індивідуальними замовленнями з різних порід деревини. Пропонують вироби наступних найменувань: двері, меблеві фасади, сходи, підвіконня, декоративні екрани, та інше.

Виробниче підприємство “Автотрансбудсервіс” – це підприємство здатне надавати послуги по будівництву об’єктів будь-якої складності.

Основні принципи роботи підприємства – чітке, якісне та сумлінне виконання взятих на себе зобов’язань перед клієнтом. Саме такий підхід,  а також професійний менеджмент і кваліфікованіробітники допомогли завоювати довіру своїх клієнтів і принесли підприємству репутацію надійної будівельної компанії.

Ресторан “Імперіал” – завжди радий своїм відвідувачам. Тримає марку не тільки затишного ресторану з національною кухнею, але і місця, де можна гідно зустріти з партнерами чи колегами будь-яке свято і провести корпоративний банкет.

Організація фуршетів в ресторані проходить бездоганно, відповідаючи високому рівню.

Кафе “Мікс” – ідеальне місце для: ділових зустрічей, корпоративних свят, банкетів, сімейного відпочинку, вечері за розумною ціною, маленький острівець комфорту і респектабельності.

Кафе “Олена” – до послуг відвідувачів завжди ввічливий і доброзичливий персонал, смачні страви та приємна атмосфера. Кафе  відмінне місце як для дружньої зустрічі за чашкою кави, так і для урочистого заходу, в якому можна замовити торти різних видів на будь-які види заходів

“Шабалтун А.М.” – кузня, ковальська майстерня, кування металу, виготовлення кованих виробів, кування меблів, ковка перил, кування огорож, кування воріт, кування заборів, ковка металу.

Зварювальні роботи, монтаж типових та нестандартних металоконструкцій.

Університет “Крок” об`єднує тих,  хто прагне успіху!