НОВИНИ

 Немає в світі такого українця, який би не знав ім’я Тараса Шевченка. Поет і художник, кобзар і пророк, кріпак і найвідоміший український геній. Його особистість була різнобічною та багатогранною, його поезія єднає минуле, теперішнє і майбутнє, завжди надихає і підтримує український народ у важкі часи.
9 березня з метою вшанування пам’яті Т.Г.Шевченка в закладі освіти була проведена літературна година «Весна починається з Шевченка» викладачем української мови та літератури Наталією Касіч. Присутні актуалізували знання про генія української нації у формі бесіди та поповнили знання досі незнаними фактами з біографії та творчого доробку поета.
У закладі освіти, гуртожитку та бібліотеці були організовані інформаційні виставки:
• «Т.Шевченко – пророк української нації» (пророчі цитати про Україну та народ, які актуальні наразі). Підготували : викладач української мови та літератури Наталія Касіч, здобувачі освіти Анастасія Кузка, Катерина Максімова, Яна Мальцева.
• «Т.Шевченко – художник» (мистецька спадщина Т.Шевченка, його найкращі художні роботи). Підготувала здобувач освіти Галина Антошкіна.
• «Пам’яті великого Кобзаря» (добірка творів про Т.Шевченка та повне зібрання його творів у 6 томах). Підготували : бібліотекар ліцею Тетяна Мевх, здобувачі освіти, які проживають в гуртожитку.
Учасники творчого гуртка підготували виставку художніх робіт, присвячену пам’яті Т. Шевченка.

З метою здійснення профілактичних заходів серед учнівської молоді та недопущення їх участі у новому молодіжному русі Ч(П)ВК «Редан», 6 березня 2023 року інспектори ювенальної превенції Київщини та працівники Державної служби України з надзвичайних ситуацій провели з учнями професійного ліцею профілактичну роботу з метою запобігання поширенню нової субкультури.
Працівники служб розповіли дорослим та дітям про новий рух, що стрімко поширюється серед молоді та застерегли від участі в ньому.
Поліцейські Київщини вживають необхідні заходи для попередження сутичок між молоддю та надалі проводитимуть профілактичну роботу. Звертаємось до батьків та закликаємо проводити більше часу із дітьми, звертати увагу на їхню поведінку, коло спілкування та способи проведення

 
1 березня 2023 року у нашому закладі освіти під гаслом “Шлях до успіху” відбувся День відкритих дверей.
Викладачі та майстри в/н провели екскурсію до навчальних кабінетів, спортивної зали, їдальні. Учні шкіл переглянули виставку професійної творчості, відвідали навчальні майстерні , лабораторії, ознайомились з матеріально- технічним забезпеченням ліцею.
    Директор ліцею ознайомив присутніх з історією освітнього закладу, досягненнями випускників, умовами вступу на навчання.
    Майбутні випускники шкіл жваво спілкувалися з педагогічними працівниками та вихованцями ліцею, уважно дослухалися до важливої інформації про вибір фаху, переглядали тематичні майстер-класи, а наостанок посмакували кондитерські вироби, приготовані здобувачами освіти та подякували за гостинний прийом!
     Розширення уяви про світ робітничих професій – головні важелі, аби забезпечити майбутнє нашої держави.
01 лютого 2023 року  з метою сприяння розвитку творчості педагогічних працівників, пропаганди кращих здобутків педагогів ліцею відкрився місячник методичної роботи під гаслом «Єдиний шлях, що веде до знань – це діяльність».
Усі заходи, які проводяться у рамках місячника можна переглянути у закладці:
Місячник методичної роботи 

 

ДПТНЗ “Рокитнянський професійний ліцей” взяв участь у заключному етапі обласного учнівського пошуково-історичного проєкту “Дивовижні будівлі України”, де презентував відеоролік “Замок Любарта крізь призму віків як пам*ятка фортифікаційної архітектури”

В рамках обласного учнівського пошуково-історичного проєкту “Дивовижні будівлі України” ДПТНЗ “Рокитнянський професійний ліцей” підготував презентацію на тему: “Замок Любарта крізь призму віків як пам*ятка фортифікаційної архітектури”. Величний замок Любарта – це машина часу, що переносить нас в іншу епоху і дає можливість відчути всю велич тих часів в наші дні. Луцький замок ось уже 7 століть зберігає в собі історію Волинської області. Побувати в замку Любарта – це проникнутися духом епохи, пізнати оборонну цінність замку і древню архітектуру. У старовинному замку кожен точно знайде щось для себе: містику, романтику, спокій або ж натхнення. А головне – це краще пізнати рідну країну.
Ми гордимося тобою, наш замок!

Відеопрезентація

 

Вітаємо з Міжнародним днем рідної мови!

20 лютого ми вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні – українців, які загинули 9 років тому в центрі Києва, виборюючи право жити у вільній європейській державі. Свобода та Гідність – наші фундаментальні цінності, які ми, українці, захищали, відстоювали і будемо захищати і відстоювати завжди! Цій події була присвячена ГОДИНА ПАМ`ЯТІ , яку підготували і провели члени історико-краєзнавчого гуртка «Росич». Було переглянуто фільм «Небесна сотня. Зима, що нас змінила», який нікого не залишив байдужим. Після перегляду відбулося обговорення переглянутого фільму. Здобувачі освіти прийшли до висновку, що взимку 2014 року відбувалася битва за наші цінності, за європейське майбутнє та свободу. Саме тоді, під час Майдану, подвиг Небесної Сотні допоміг та мобілізував українське суспільство на боротьбу, яка продовжується і досі. Вони втримали небо свободи над нами. країна показала, що вона держава сильних і сміливих людей.
Безмежна повага та честь кожному, хто б’ється за Україну. І вічна пам’ять тим, хто у цій боротьбі віддав найцінніше-своє життя

 

17 лютого 2023 р здобувачі освіти групи ТУ-2 з професії «Кухар; офіціант» завершили навчання та успішно склали державну кваліфікаційну атестацію.  Усі учні показали високий рівень професійної підготовки, який отримали під час навчання у закладі освіти, при проходженні виробничої практики на підприємствах. Бажаємо випускникам стрімкої професійної кар’єри у вільній незалежній державі. Нехай знання та практичні навички неодмінно стануть запорукою у досягненні омріяних вершин у подальшій професійній діяльності!

В ДПТНЗ Рокитнянський професійний ліцей з 13.02.2023 року розпочався турнір з волейболу між групами ліцею. Методом жеребкування було визначено команди суперників.

Скарбничка досягнень нашого ліцею поповнилась новими здобутками! Заклад освіти у листопаді 2022 року брав участь у ХІІІ Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2022» й ХІV Міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті». Цьогоріч виставки були об’єднані й відбулися в змішаному форматі (онлайн, дистанційно, заочно). Освітній заклад презентував методичний проєкт викладачів Середюк Н.В. (спеціальні дисципліни) та Рисак А.В. (інформатика) на тему: «Mind Maps: таємна сила візуалізації в освітньому процесі». До складу проєкту входили практичні майстер-класи: «Використання технології «Майдмеппінг» на уроках спецдисциплін», «Створення ментальних карт на уроках спецдисциплін». За творчий рівень підготовки конкурсної роботи, заклад освіти був нагороджений Дипломом «За активну участь у розбудові національної освіти й популяризацію освітніх, наукових і інноваційних досягнень» та Срібною медаллю в номінації «Упровадження сучасних технологій і методик формування ключових компетентностей здобувачів освіти».  Зичимо вам, шановні колеги, нових звершень і досягнень, міцного здоров’я, наснаги, невичерпної енергії у вихованні молоді. Нехай праця приносить задоволення та радість, творчі ідеї, перемоги та щедрі обжинки на освітянській ниві!

09 лютого 2023 року в онлайновому режимі відбувся Всеукраїнський семінар на тему: «Особливості реформування змісту технологічної освіти»,  у якому взяли участь викладачі спецдисциплін Середюк Н.В. та Семенюта С.І.

 

 

7 лютого 2023 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day), який запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю.
В рамках цього проекту з метою поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для молоді в ДПТНЗ «Рокитнянський професійний ліцей» практичним психологом Наталією Градовою було проведено заняття зі здобувачами освіти «Інтимне селфі – жарт чи небезпечний ризик» та Я «Як навчити учнів відрізняти фейки від правди»
Діти переглянули відеоролик «Онлайн сексуальне насильство над дітьми в Інтернеті» «Фейки: правда та міфи» та обговорили ситуації які можуть виникати при цьому, отримали уявлення про актуальніризики в Інтернеті.
Захоплюючий  тиждень бразильських єдиноборств відбувся у місті Париж, де кращі джитсери  зійшлися у боях за титул Чемпіона Європи з джиу-джитсу. На цих масштабних змаганнях Рокитнянщину представляла Анастасія Приліпко, учениця 30 групи. Вона стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи ibjjf 2023👍🔥🥋🥉 і поповнила скарбницю Української збірної. Вітаємо Анастасію з черговою перемогою!

 

 

 Усі заходи, які проводяться у рамках місячника можна переглянути у закладці:
Місячник методичної роботи 
20 лютого ми вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні – українців, які загинули 9 років тому в центрі Києва, виборюючи право жити у вільній європейській державі. Свобода та Гідність – наші фундаментальні цінності, які ми, українці, захищали, відстоювали і будемо захищати і відстоювати завжди! Цій події була присвячена ГОДИНА ПАМ`ЯТІ , яку підготували і провели члени історико-краєзнавчого гуртка «Росич». Було переглянуто фільм «Небесна сотня. Зима, що нас змінила», який нікого не залишив байдужим. Після перегляду відбулося обговорення переглянутого фільму. Здобувачі освіти прийшли до висновку, що взимку 2014 року відбувалася битва за наші цінності, за європейське майбутнє та свободу. Саме тоді, під час Майдану, подвиг Небесної Сотні допоміг та мобілізував українське суспільство на боротьбу, яка продовжується і досі. Вони втримали небо свободи над нами. країна показала, що вона держава сильних і сміливих людей.
Безмежна повага та честь кожному, хто б’ється за Україну. І вічна пам’ять тим, хто у цій боротьбі віддав найцінніше-своє життя

 

Здобувачі освіти ДПТНЗ «Рокитнянський про

 

фесійний ліцей» долучилися до щорічної  всеукраїнської та всесвітньої акції «Ангели пам’яті ». Ініціатори акції – відома українська співачка та громадська діячка Анжеліка Рудницька і «Територія А», які з 2014 року започаткували символічну традицію поминати загиблих за Україну білими ангелами. Під керівництвом вихователя гуртожитку Лівінської С.В., учні створили з білого паперу витинанки, які символізують загиблих за Україну і нашу спільну болючу пам’ять та віру в перемогу світла над темрявою. Паперові ангели розвісили перед закладом освіти в пам’ять про загиблих з Небесної Сотні, як нагадування, що їхній подвиг не даремний і ми повинні бути гідними їхньої пам`яті та бути готовими до захисту Батьківщини.

17 лютого 2023 р здобувачі освіти групи ТУ-2 з професії «Кухар; офіціант» завершили навчання та успішно склали державну кваліфікаційну атестацію.  Усі учні показали високий рівень професійної підготовки, який отримали під час навчання у закладі освіти, при проходженні виробничої практики на підприємствах. Бажаємо випускникам стрімкої професійної кар’єри у вільній незалежній державі. Нехай знання та практичні навички неодмінно стануть запорукою у досягненні омріяних вершин у подальшій професійній діяльності!

В ДПТНЗ Рокитнянський професійний ліцей з 13.02.2023 року розпочався турнір з волейболу між групами ліцею. Методом жеребкування було визначено команди суперників.

Скарбничка досягнень нашого ліцею поповнилась новими здобутками! Заклад освіти у листопаді 2022 року брав участь у ХІІІ Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2022» й ХІV Міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті». Цьогоріч виставки були об’єднані й відбулися в змішаному форматі (онлайн, дистанційно, заочно). Освітній заклад презентував методичний проєкт викладачів Середюк Н.В. (спеціальні дисципліни) та Рисак А.В. (інформатика) на тему: «Mind Maps: таємна сила візуалізації в освітньому процесі». До складу проєкту входили практичні майстер-класи: «Використання технології «Майдмеппінг» на уроках спецдисциплін», «Створення ментальних карт на уроках спецдисциплін». За творчий рівень підготовки конкурсної роботи, заклад освіти був нагороджений Дипломом «За активну участь у розбудові національної освіти й популяризацію освітніх, наукових і інноваційних досягнень» та Срібною медаллю в номінації «Упровадження сучасних технологій і методик формування ключових компетентностей здобувачів освіти».  Зичимо вам, шановні колеги, нових звершень і досягнень, міцного здоров’я, наснаги, невичерпної енергії у вихованні молоді. Нехай праця приносить задоволення та радість, творчі ідеї, перемоги та щедрі обжинки на освітянській ниві!

09 лютого 2023 року в онлайновому режимі відбувся Всеукраїнський семінар на тему: «Особливості реформування змісту технологічної освіти»,  у якому взяли участь викладачі спецдисциплін Середюк Н.В. та Семенюта С.І.

 

 

7 лютого 2023 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day), який запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю.
В рамках цього проекту з метою поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для молоді в ДПТНЗ «Рокитнянський професійний ліцей» практичним психологом Наталією Градовою було проведено заняття зі здобувачами освіти «Інтимне селфі – жарт чи небезпечний ризик» та Я «Як навчити учнів відрізняти фейки від правди»
Діти переглянули відеоролик «Онлайн сексуальне насильство над дітьми в Інтернеті» «Фейки: правда та міфи» та обговорили ситуації які можуть виникати при цьому, отримали уявлення про актуальніризики в Інтернеті.
Захоплюючий  тиждень бразильських єдиноборств відбувся у місті Париж, де кращі джитсери  зійшлися у боях за титул Чемпіона Європи з джиу-джитсу. На цих масштабних змаганнях Рокитнянщину представляла Анастасія Приліпко, учениця 30 групи. Вона стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи ibjjf 2023👍🔥🥋🥉 і поповнила скарбницю Української збірної. Вітаємо Анастасію з черговою перемогою!

 

Евакуація населення є основним способом захисту при загрозі або виникненні надзвичайної ситуації. 24 січня у закладі освіти інженером з охорони праці було проведено тренувальне навчання з евакуації при надзвичайних ситуаціях для здобувачів освіти та працівників ліцею.

 

22 січня 1919 року відбулася історична подія, яку роками втілювали наші пращури – об’єдналися Київ і Львів, Схід і Захід України. Відтоді День Соборності нам нагадує про те, що сила нашої Батьківщини – в єднанні. І не лише територій, а дій і сердець.
Саме тому 20 січня в ДПТНЗ «Рокитнянський професійний ліцей» відбулася онлайн конференція «В єдності наша сила». Її підготували і провели члени історико-краєзнавчого гуртка «Росич» під керівництвом викладача історії Дем’яненко В.В.
Учасники конференції зазначили, що соборність – це символ боротьби за волю, порозуміння між людьми, надії та віри у майбутнє. День ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки ознаменував об’єднання українського народу в одну країну, і через більше ніж сто років ця подія не втратила свого значення та актуальності.
У День Соборності України ми наголошуємо, що важливо гуртуватися заради України, допомагати одне одному, спільними зусиллями берегти Україну, йти разом до перемоги.

21 грудня 2022 року інспектор сектору ювенальної превенції Рокитнянського відділення поліції провела з учнями профілактичну бесіду на тему “Профілактика шкідливих звичок серед молоді”.
В ході бесіди опрацювали питання:
📌Види шкідливих звичок та їх вплив на здоров’я людини.
📌Адміністративна відповідальність, яка настає в разі вживання неповнолітніми алкогольних та тютюнових виробів.
📌Основні складові здорового способу життя.

Війна триває і ми впевнено показуємо світу свою незламність. Нині як ніколи важливо триматися разом і боротися проти агресора. Не всі можуть робити це зі зброєю в руках, проте способів допомогти Україні вистояти є значно більше.
За ініціативи волонтера Юрія Виродова та підтримки адміністрації закладу освіти наша велика і дружня освітянська сім’я вкотре долучилася до волонтерського руху нашого регіону!
Довга в часі, але неймовірно цікава історія норвезького меду, яку Sven Gaaskjølen якось влітку привіз величезну бочку . Далекоглядний Юрій саме на мороз, зиму, застуди, грип запланував зробити з неї цілющий вітамінний напій для наших воїнів, які обороняють передню лінію фронту.
До втілення ідеї підтримати здоров’я та імунітет захисників України доєдналися майбутні фахівці групи #40 за професією “Кухар; кондитер” під керівництвом майстрів виробничого навчання Віри Гончар і Руслани Дяченко.
Учні дбайливо приготували зігріваючу, корисну медову суміш та сумлінно розклали її у підготовлену тару!
Зігрівайтеся теплом наших сердець, дорогі ЗАХИСНИКИ!
Виборюємо перемогу спільними зусиллями кожного з нас!
#творимо,#перемогу разом#

Відеофільм “Волонтери для ЗСУ”

Сьогодні, коли триває війна з російськими окупантами, коли на тимчасово окупованих територіях виконання української пісні прирівнюється до проявів фашизму, коли окупанти аж до непізнаванності спотворюють історію, коли педагоги прирівнюються до ворогів народу, вивчення української символіки набуває особливого значення. Саме тому здобувачі освіти ДПТНЗ «Рокитнянський професійний ліцей» доєдналися до участі в обласному пошуковому професійно-соціальному проєкті «Наближаємо перемогу разом: українська символіка у виробах для потреб ЗСУ». Не втратити власної гідності і, як наслідок, власної держави, зберегти в душі і в серці милосердя – ось головний меседж проєкту . Ідея проєкту – пропагування українськиї символів через їх втілення у виробах здобувачів освіти для потреб Збройних Сил України. Лейтмотивом нашої діяльності стали слова: «Подякуємо теплом і затишком тим, хто мерзне в окопі і темряві для того, щоб ми жили в теплі і світлі».
25 листопада в ДПТНЗ «Рокитнянський професійний ліцей» стартувала акція «16 днів проти  насильства» , яка щорічно проводиться в Україні .
   Мета проведення акції «16 днів проти насильства»- привернення уваги здобувачів освіти, педпрацівників, батьків  до актуальних проблем українського суспільства, обізнаності з питань подолання насильства в  сім’ї  в умовах військового стану, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.
 Зі здобувачами освіти проведено ряд заходів: тематичні бесіди та години спілкування(«Стоп булінг» , «ВІЛ/СНІД – основні правила безпечної поведінки», «Знаю права і змінюю світ», «В країні прав» ),  опитування, дискусії, організовано перегляд відеороликів ( «Ми проти насильства», «Розірви коло», «Ще раз про безпечний інтернет», «Розкажи дорослому, якому довіряєш», Ще раз про безпечний інтернет». Для педпрацівників проведена лекція «Рекомендації щодо онлайн – безпеки»; настільна гра «Крок за кроком».
В бібліотеці училища оформлено інформаційні стенди «16 днів проти насильства», «Протидія торгівлі людьми», « Служби довіри».
Поновлена інформація про «гарячі лінії» на сайті ліцею.
    Для здобувачів освіти, педпрацівників, батьків  в групах соціальної мережі Viber  та на сайті розміщено інформаційні матеріали, рекомендовані до перегляду.
 
25-27 листопада 2022 р  у м.Тернопіль відбувся Чемпіонат України Джиу-Джитсу(розділ файтинг), на якому учениця групи № 30 Приліпко Анастасія  виборола 1 🥇місце. За правилами відбору Анастасія представлятиме Україну  на Чемпіонаті  Європи, який відбудеться у Франції в січні 2023 року.

В межах реалізації реформи системи шкільного харчування, що здійснюється за ініціативи та під патронатом Першої леді України Олени Зеленської, Міністерством освіти і науки України спільно з Національним управлінням у справах освіти та молоді Естонської Республіки (HarNo) та департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації (Київської обласної військової адміністрації) відбулося навчання для педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти, які навчалися за модулем «Зміни та сучасні тенденції в організації харчування в закладах загальної середньої освіти». Практична частина у форматі офлайн відбулася 23 листопада 2022 року на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Бориспільський професійний ліцей». Підготовку тренерів із числа педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти для здійснення підвищення кваліфікації кухарів пройшли майстри виробничого навчання Оксана Яременко та Валентина Куліковська
   
10 листопада 2022 року відбулася ІІ Міжнародна науковопрактична конференція
«Інформаційно-ресурсне забезпечення
освітнього процесу в умовах диджиталізації
суспільства» відповідно до Плану
проведення наукових конференцій з
проблем вищої освіти і науки в системі МОН на 2022рік.

 

 За запрошенням Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДЗВО “УМО” НАПН
України приєднатись до участі у Секції Розвиток цифрової компетентності педагога професійної і фахової передвищої освіти в умовах діджиталізації:цифрові можливості, трансфер знань, інтеграція із цифровою економікою” викладачі ліцею Алла Рисак та Наталія Середюк. На конференції освітяни обмінялися досвідом та обговорили використання цифрових технологій в умовах правового режиму воєнного стану; розвиток єдиного інформаційно-освітнього середовища закладів фахової передвищої освіти; створення і розвиток платформ для цифрової освіти; розробку електронних засобів навчання: електронних підручників та посібників, масових відкритих онлайн- курсів (МООС), інтерактивних підручників нового покоління; організацію роботи бібліотеки в умовах змішаної та дистанційної освіти; освіту дорослого населення в умовах диджиталізації суспільства; розвиток цифрової, інформаційної та медійної компетентностей педагогів.
9 листопада 2022 р 
в ДПТНЗ”Рокитнянський професійний ліцей” відбувся захід, приурочений Дню писемності та мови “Цвіти, прекрасна наша мово!” Захід організований та проведений учасниками мовно-літературного гуртка “Дивослово” з метою популяризаціі української мови. Присутні активізували знання з мови у конкурсі знавців, мовних квестах, дослідженнях. Переглянули відео про цікаві факти мов світу, історію розвитку писемності та української мови, літопис нищення української мови. Мета заходу була досягнута, учасники виявили достатній рівень знань із української мови.

У бібліотеці ліцею до Дня української писемності та мови було організовано комбіновану виставку, на якій презентувались матеріали про історію походження української писемності та нелегкий шлях її становлення.
Також бібліотекар профліцею Мевх Т. В. зібрала і виставила найкращі вірші та гуморески про рідну мову, в якій митці слова висловлюють свою повагу, шану та любов до рідної мови, до рідного слова.

 

18 жовтня рятувальники Білоцерківського районного управління з метою забезпечення безпечного навчального процесу в освітніх закладах провели онлайн «Єдиний урок з безпеки» в Рокитнянському професійному ліцеї.

Рятувальники нагадали учням та працівникам закладу освіти основні правила поведінки в умовах небезпеки та наголосили, що невідомі та підозрілі предмети не можна брати до рук. Крім того, працівники пожежно-рятувальної служби застерігають від необережного поводження з вогнем на відкритих територіях, екосистемах, лісах, безпечної поведінки в побуті та закликали дотримуватися правил під час сигналу «Повітряна тривога».

УВАГА!

 

 

У Київській обласній військовій адміністрації повідомили про продовження дистанційного навчання у закладах освіти з 17 по 21 жовтня включно.

У закладах освіти Київщини продовжено дистанційне навчання – КОВА

«Наступного тижня, із 17 до 21 жовтня, заклади освіти Київської області продовжать працювати в дистанційному режимі. Таке рішення ухвалили під час засідання оперативного штабу Ради оборони Київської області 13 жовтня 2022 року. Воно обумовлене посиленою загрозою ракетних обстрілів з боку російської федерації», – йдеться в повідомленні КОВА.

В оголошенні зазначено, що дане розпорядження стосується всі освітні заклади будь-яких форм власності – загальної середньої, дошкільної, професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти.

 

У зв’язку з особливим загостренням збройної агресії російської федерації, підвищенням інтенсивності обстрілів України, зокрема міста Києва, та з метою створення належних безпечних умов для життєдіяльності колективу ліцею та на виконання рекомендацій Міністерства освіти і науки України (лист МОН України від 10 жовтня 2022 року № 1/11870-22) адміністрацією закладу освіти  прийнято рішення про перехід на навчання у дистанційному форматі для учнів усіх курсів та спеціальностей  терміном з 10 по 15 жовтня 2022 року

Усі навчальні заняття відбуваються згідно затвердженого розкладу.

 

 

22 вересня 2022 року відбувся міжобласний вебінар спільно з НМЦ ПТО у Дніпропетровській області для педагогічних працівників методичних об’єднань будівельного напряму на тему: «Методичні засади застосування технік доповненої та віртуальної реальності у професійній підготовці майбутніх кваліфікованих робітників будівельного напряму»  Викладач спецдисциплін , голова обласного методичного об’єднання Світлана Семенюта підготувала доповідь, викладач інформатики Алла Рисак  створила презентацію на тему: «Віртуальна та доповнена реальність: як нові технології надихають вчитися.»У цифрову епоху сучасні здобувачі освіти мають безліч можливостей для розвитку та навчання.

Учасники вебінару ознайомилися з імерсивними методами навчання, з характеристиками, технологіями створення і сферами використання віртуальної реальності.

Дізналися яка користь AR та VR для навчання і яку користь можуть отримати викладачі від доповненої реальності в освіті, про безкоштовні мобільні додатки.

 

Отримали поради, що педагогами і батькам варто робити вже сьогодні для впровадження нових знань.

Переглянули відеоматеріал про застосування доповненої реальності в освіті будівельників.

                                      НАВЧАЙМОСЯ, БО МИ ЦЬОГО ВАРТІ!