Базові підприємства

 

Рокитнянський професійний ліцей є базою для підготовки спеціалістів для підприємств району. Базовими підприємствами для проходження виробничої практики та подальшого працевлаштування випускників є:

specТОВ “Спецмонтажремонт” – підприємство по ремонту та капітальному будівництву об`єктів цивільного та промислового призначення.

Висока якість і культура виробництва, володіння новітніми технологіями будівництва є  візитною карткою підприємства. «Спецмонтажремонт» – надійний партнер, який тримає слово і будує будинки на совість.

alМПП “Альтаїр” – виробництво столярних виробів. 

Підприємство спеціалізується на виготовленні та монтажу столярних виробів за індивідуальними замовленнями з різних порід деревини. Пропонують вироби наступних найменувань: двері, меблеві фасади, сходи, підвіконня, декоративні екрани, та інше.

budВиробниче підприємство “Автотрансбудсервіс” – це підприємство здатне надавати послуги по будівництву об’єктів будь-якої складності.

Основні принципи роботи підприємства – чітке, якісне та сумлінне виконання взятих на себе зобов’язань перед клієнтом. Саме такий підхід,  а також професійний менеджмент і кваліфікованіробітники допомогли завоювати довіру своїх клієнтів і принесли підприємству репутацію надійної будівельної компанії.

18912_1Ресторан “Імперіал” – завжди радий своїм відвідувачам. Тримає марку не тільки затишного ресторану з національною кухнею, але і місця, де можна гідно зустріти з партнерами чи колегами будь-яке свято і провести корпоративний банкет.

Організація фуршетів в ресторані проходить бездоганно, відповідаючи високому рівню.

kafeКафе “Мікс” – ідеальне місце для: ділових зустрічей, корпоративних свят, банкетів, сімейного відпочинку, вечері за розумною ціною, маленький острівець комфорту і респектабельності.

kafe1Кафе “Олена” – до послуг відвідувачів завжди ввічливий і доброзичливий персонал, смачні страви та приємна атмосфера. Кафе  відмінне місце як для дружньої зустрічі за чашкою кави, так і для урочистого заходу, в якому можна замовити торти різних видів на будь-які види заходів.

kuznja kuznja1

“Шабалтун А.М.” – кузня, ковальська майстерня, кування металу, виготовлення кованих виробів, кування меблів, ковка перил, кування огорож, кування воріт, кування заборів, ковка металу.

Зварювальні роботи, монтаж типових та нестандартних металоконструкцій.